Video: Aferdita Dreshaj KomplikimArtista: Aferdita Dreshaj
Video: Komplikim
Album: Just Kiss Me

Comentarios: 1
Agregado:24/Dic/11 por Aleexiz Arizcoreta

» Ver Video

Letra de la canción: Aferdita Dreshaj Komplikim

I zi a, i bardh
ky shpirt po qan
nga fjalėt qė tham
rrije larg
arsyetime mė nuk ka
ti nuk pranon aspak, 'Mė fal
ti harrove cka lem pas
kjo ėndėrr nuk do zgjas
dhe pak (dhe pak)

Reff:(3x)
Sa komplikim, qė e bėn ti
e nėse ndjenja nuk ke
si mundet, nuk dua,
zgjedhe ti, cka ėshtė mė mir
e nėse ndjenja nuk ke
si mundet, t'mė duash!

Ti kė po beson,ne kėt situat
dhe po rrezikon, t'mė humbėsh n'kėt nat
arsyetime mė nuk ka
ti nuk pranon aspak, 'Mė fal
ti harrove cka lem pas
kjo ėndėrr nuk do zgjas
dhe pak (dhe pak)

Reff:(4x)
Sa komplikim, qė e bėn ti
e nėse ndjenja nuk ke
si mundet, nuk dua,
zgjedhe ti, cka ėshtė mė mir
e nėse ndjenja nuk ke
si mundet, t'mė duash!